Hassan Yapı 2003 yılından bu yana yurtiçi ve yurtdışı piyasaları için dünya standartlarına uygun kalitede yapı ürünleri üretmektedir. 3500 m² kapalı alana sahip olup zengin ürün içeriği ile hizmet vermekle birlikte hızlı ve esnek yapısı ile her türlü projede çözüm ortağı olarak siz değerli müşterilerinin yanında yer alır.

Firmanın misyonu üretimin ilk aşamasından satış sonrası müşteriye ulaştırma aşamasına kadar hiçbir kaliteden asla ödün vermemekle beraber kendi tasarımlarını oluşturarak yeni modeller ile piyasada Hassan Yapı farkını sürekli olarak müşterilerinin beğenisine sunmaktır.

Geniş ürün yelpazesinin başlıca mamülleri ;

Kompakt, Küvet aksesuarları, Kulplar, Menteşeler, Gergiler, Rulmanlar, Kapı stopları, Havluluklar, Kilitler ve Plastik aksesuarlardır.

Ürünlerin tamamında Krom ve Saten kaplama mevcut olup müşterilerin isteği doğrultusunda Altın ve Bronz üretim kapasitesinede sahiptir.

Hassan Yapı, ürünlerini yeterli stoklar ile muhafaza edip istenilen adetlerde müşterilerine sunmak üzere hızlı ve kapsamlı tedarik alanı sağlar.

Üretim sahasında teknolojinin en son donanımlı makinaları CNC kayar otomatlar, CNC tornalar, İşleme Merkezi, Metal enjeksiyonlar, Polisaj ve Krom kaplama bölümleri ile ürünleri siz değerli müşterilerine en kısa sürede tedarik etmektedir.

Hassan Yapı tüm iş süreçlerinde dürüstlük ve tutarlılık değerlerini en ön planda tutmaktadır. Bu sayede yurtiçi piyasasının %70 ‘den fazla pazar payına sahip olup, yurtdışı piyasasının %30’luk bölümünü kapsayıp 15‘den fazla ülkeye ürünlerini ihraç etmekte ve yurt içinde piyasanın ilk sıralarında yer almaktadır.

Hassanyapı 2003 yılında Hasan Hüseyin Büyükusta tarafından Türkiye’de kuruldu. Hassan Yapı Avrupa’nın duşakabin sektörü ile 2005 yılında tanıştı. Alanında kalitesi ile özdeşleşen Hassan Yapı, bu tarihten itibaren sadece Avrupa değil dünya duşakabin sektöründe söz sahibi ve trend belirleyici olma yolunda hızla ilerlemiştir.

Türkiye‘yi duşa kabin aksesuarları imalatı ile tanıştıran Hassan Yapı piyasanın ilk sıralarda boy göstermektedir. Hassan Yapımarkası Duşakabin ürünleri ile özdeşleşmiştir. 2010 yılında Hassan Banyo ile ikinci firmayı kurup bir aile şirketi olmuştur.Hassan ailesi siz değerli müşterilerine daha kapsamlı hizmet vermek adına atılması gereken bütün adımları atmaya devam edecektir.

Türkiye’nin ve Dünyanın Lider Duşakabin Aksesuar Markası ve İmalatçısı olmak.

Tüketici Tercihlerini Doğru Algılayarak Kaliteli, Şık Ve Fonksiyonel Çözümler Üretmektir.

Güvenimiz ve Tasarımlarımız ile Müşterilerimize ilham verecekçözümler sunmak.

Hassan Yapı şirketi olarak; kompakt küvet aksesuarları, kulplar, menteşeler, gergiler, rulmanlar, kapı stopları, havluluklar, kilitler ve plastik aksesuarları, kabin sistemlerini verimli, sürdürülebilir, kaliteli ve farklılık sağlayan yaklaşımı ile müşteri memnuniyetini ve müşterinin çıtasını yükseltmeyi amaçlar. Hassan Yapı deneyimli ekibiyle müşterileri için en uygun çizimleri sunar. Müşterilerin özgün ihtiyaçlarına yenilikler, çözümler sunabilmek için endüstrideki gelişmeleri takip eder. Prototip aşamasından itibaren müşterilerine her zaman destek olan Hassan, tasarım süreçlerini geliştirmek için çalışır ve kaynaklarını verimli kullanabilmek için süreç çalışmaları yapar. Hassan’da üretim parçaların tasarımı ve bu tasarımın doğrulanmasıyla başlar. Elde edilen çıktılara müşteri özel isteklerine göre zamak, pirinç ve ABS olarak Hassan bünyesinde imal edilir. Üretimde kullanılan modeller kontrol edilir ve korunur. Hassan ürünleri ve müşterilerin teknik resimlerinden solidworks ve solidcam 2017 programları kullanılarak model ve parça tasarımları yapılır. Model yapımı CNC tezgahların da CAM programı ile işlenir. Deneyimli çalışanlar tarafından tesviye işlemleri tamamlanarak üretime hazır hale getirilir.

Hasan Hüseyin BÜYÜKUSTA

Genel Müdür

Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001 2015 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dökümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi, Toplam kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması, İş süreçlerimizin öz değerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesi, Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi, Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi, Yönlerinde faaliyetlerimizi çevre, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, dayanıklı tüketim sektöründe kalite açısından öncülüğümüzde örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.

Hasan Hüseyin BÜYÜKUSTA

Genel Müdür